noamziko: (Default)
2017-01-17 12:39 pm

ושוב קצת על סטיילינג

כידוע, אני חיה ונושמת אופנה וסייטלינג. מתעדכנת בכל מה שחדש, בכל מה שחוזר לאופנה והכי אני אוהבת לחזות במהפכים ואין כוונתי למהפכים פוליטיים כי אם למהפכים בתחום האופנה שמשנים לוק של אדם מן הקצה אל הקצה

אני חושבת שאחד המהפכים הכי טובים שהיו קצת בזמן האחרון הוא של הגב' שרה נתניהו שמלוק הדודה הלא מחמיא קיבלה מראה עדכני עכשווי ומאוד מאוד מחמיא ושאפו גדול לסטייליסטית שלה סנדרה רינגלר שעשתה עבודה טובה מאוד.

אפשר לראות איך תספורת נכונה, איפור נכון וביגוד שמחמיא לגוף ובצבעים ובמידות הנכונים יכולים לשנות מראה לחלוטין

יש אנשים שאין להם חוש אופנתי, הם לא יודעים מה נכון להם ומה לא ולכן אם אין אפשרות כלכלית לקחת סטייליסט אישי (ומאמינה שלרב האנשים אין כמובן), הרשת היום מלאה בעצות של בלוגריות אופנה, בכתבות וטיפים ואפשר יחסית בקלות לעשות שינוי בעצמינו

החוכמה היא שילוב הפריטים הנכונים ואין צורך בתקציב גדול
noamziko: (Default)
2016-08-18 04:49 pm

נחצ'ה

אשיות מקסימה שכזו, יש אנשים שאין צורך להכיר כדי להתחבר אליהם ולרגישות שהם באים איתה. בהחלט נחצ'ה הוא אחד מהאנשים האלה.
חבל שהדור הזה הולך ואוזל, ולא הצליח להעביר מספיק מהמורשת האמיתית שלנו.
noamziko: (Default)
2016-08-17 10:16 am

מרקים אפשר גם בקיץ

אוהבת מרקים, משהו במרקם ההרמוני הזה של כל הטעמים יחד פשוט מהנה עבורי מאוד.
אך בקיץ הישראלי מאוד קשה לשרוד צלחת מרק בלי להזיע מוות, מצאתי כמה מתכונים מעולים למרקים קרים.

קייצי וקליל

www.foodsdictionary.co.il/tag/cold-soups

 


noamziko: (Default)
2016-08-17 10:11 am

ניצול חכם של צוות לעניין

אוגוסט חודש חופש החל לו, והילדים שלי בשיאו של החופש הגדול, מרוצים מכל רגע. מזלי שהן יחסית גדולים ומסתדרים לבד. זה רק משאיר לי את הדאגות הרגילות, מה אם הן...משוטטות בכל מיניי אתרים לא טובים, אם באו אליהן חברים שאני לא אוהבת, הם בטח אוכלות שטויות וכו' אז החלטתי לעשות איתם פרוייקט מועיל שירגיע אותי והם גם כן יהיו מרוצות ממנו.

הצעתי להם שכל אחד יצבע קיר בחדר שלו, ושאני אעזור להם לארגן את החדרים מחדש

הם נענו בשמחה לרעיון, כל אחת מהן בחרה את הצבע שהיא רוצה, ורכשתי את כל מה שצריך כדי שהצביעה תהיה יפה והם יוכלו לשמור על כל יתר החדר נקי. תוך כדי עבודה הזזנו דברים בחדרים וגילנו שצריך ארונות ילדים

www.housein.co.il/catalog.asp

לא חשבתי שהפרויקט הזה יעלה קצת יותר, אך מצאתי יופי של דברים

כיף שהחופש יוצא מוצלח ומועיל לכולנו
noamziko: (Default)
2016-04-24 03:02 pm

להפתיע את אמא

יש שלב בחיים שדווקא בא להפתיע את ההורים. כל החיים הם עמלו בשבילנו, שילמו, חיתלו, האכילו, השיקעו בנו זמן וכסף ובעיקר אנרגיה, דאגו לכל מחסורנו ועכשיו כשקצת גדלנו הגיע הזמן שהגלגל יתהפך. דווקא מתוך העוצמה הזאת שיש בחיים בא לי לפנק את הוריי. קניתי להם לחג טלויזיה led דרך http://www.21.tv/cn-952017/%D7%98%D7%9C%D7%95%D7%99%D7%96%D7%99%D7%95%D7%AA_LED ואין מאושרת ממני. כלומר לפעמים זה כיף לקבל מתנות ולפעמים אתה רואה את הפרצוף של מי שקיבל את המתנה ממך ולבך רוקד משמחה..
noamziko: (Default)
2015-06-28 11:36 am

גאווה אמריקאית

איך שמחתי לקרוא היום באינטרנט שארה"ב אישרה בכל מדינותיה נישואים חד מיניים. אולי זה ייצור תקדים גם אצלנו לגבי עניין זה. הקטע זה שזה אולי סטייה של הגנים, כי כך לא מעבירים אותם הלאה, אבל אף אחד לא יכול להתווכח עם זה שיש אחוז לא מבוטל של אנשים כאלו, ושהם שווים לנו בהכל, ואין סיבה שזכויותיהם ייפגעו בגלל נטייתם המינית.

אני יודעת שרחלי
, אחיינית שלי מתחתנת עכשיו והחליטה לא לעשות זאת דרך הרבנות, למרות שלה אין איזו בעיה להתחתן שם. היא ותומר הולכים לחתום על תעודת זוגיות, זה מסמך חוקי לכל דבר שמאפשר היום לזוגות להתחתן כאן בארץ ולא מחייבים לרוץ לחו"ל. מה גם שאם התחתנת במדינה אחרת וחס וחלילה אתה רוצה להתגרש, עדיין תצטרך לעשות זאת ברבנות, מגוחך, אה? הגיע הזמן שגם המדינה שלנו תתקדם 2000 שנה קדימה.
noamziko: (Default)
2015-06-15 10:24 am

הגוזלות גדלות

אני לא מאמינה כמה הבנות שלי גדלו! אתמול הזמנתי טואלט איפור של חברת האוסאין לרעותי, וכמעט פרצתי מבכי מרוב התרגשות, אתם קולטים שהתינוקת שלי כבר מתאפרת? עוד מעט היא תתחיל לצאת עם בחורים ואז הלכו לי הלילות.. נאווה מספרת שכבר כמה חודשים היא לא ישנה, כשהיא יודעת שמיטל מסתובבת ככה ברחובות. זה די מלחיץ, אתם חייבים להודות.

אתה מגדל לך גוזלים, משקיע בהם ומטפח, ואז מגיע היום הזה שאתה צריך לדעת לשחרר קצת את החבל, עוד קצת ועוד קצת, אמאל'ה. זה ממש מפחיד אותי. מה שכן, השידה הזו כל כך מהממת, שנראה לי שגם אני בעצמי הולכת להשתמש בה, אם רעות תסכים כמובן.
noamziko: (Default)
2015-06-15 10:19 am

האופנה מתכווצת

בתור מישהי שכבר הרבה שנים נמצאת בתחום ההלבשה אני עומדת מהצד חסרת אונים ופעורת פה לנוכח הכיוון שהאופנה מושכת אותנו. דבר ראשון למעט חנויות המיועדות לנשים 'גדולות' כל החנויות עמוסות במידות שאפילו ברבי צריכה לרזות כדי להתאין להן, זה נראה לכם הגיוני? נשים יפות בכל משקל ובכל צורה, וזה פשוט רצח אופי מה שקורה כאן.
באופן אירוני, דווקא אלו שמחליטים מה יהיה באופנה אלו גייז, שכלל אין להם גוף נשי, והם גם לא מבינים שגברים מהשורה בד"כ מעדיפים שאישה תיראה בריאה ולא שדופה. הפחד הגדול הוא שילדות קטנות מושפעות מזה כבר מגיל צעיר, באשמת האמהות, האחיות הגדולות, החברות בביה"ס או הפרסומות. אם אנחנו רוצים חברה בריאה אנחנו חייבים לשים לזה סוף!
noamziko: (Default)
2015-02-25 03:15 pm

באיזו זכות?

יש לבעלי קרובת משפחה שכל פעם שהיא נפגשת עם האחיינית שלנו באירועים משפחתיים היא מעירה לה שהיא מתלבשת מרושל, שהיא צריכה לקנות בגדים חדשים ולהתלבש יפה יותר. כל פעם אני מתעצבנת מזה מחדש. באיזו זכות את מעירה לה ושופטת אותה? חצופה.

הנה, תראו, אם כבר אז יש לי זכות להעיר כי אני מתעסקת באופנה אבל אוי ואבוי, זו כזו גסות רוח, בחיים אני לא אעשה דבר כזה. זה מעשה מכוער בעיניי. אני אטומרת לכם שאיזה יום אני פשוט אעיר לה בפומבי. זה לא לעניין, מישהו צריך להעמיד אותה במקום.
noamziko: (Default)
2014-12-23 09:35 am

צפון קוריאה

זו רק אני או שגם אתם מרגישים שהמצב בעולם כל כך הסלים וככה בקלות יכולה להיות עוד מלחמת עולם? למה אנחנו לא לומדים מהעבר, אוף, האנושות בהחלט בלתי נסבלת. תראו, אין מדינה אחת שהמצב בה טוב אבל המדינות גם פוזלות כל הזמן לענייניהן של מדינות אחרות. מפחיד לחשוב מה יהיה
http://edition.cnn.com/2014/12/23/world/asia/north-korea-cyber-conflict-chinoy-qa/index.html?hpt=hp_c1

noamziko: (Default)
2014-09-29 03:32 am

נהנית מהזמן החופשי

אני מזה מאושרת שיש לי הרבה חופש עכשיו בתקופת החגים זה נותן לי קצת אוויר לנשימה למרות שאני מאוד נהנית מהעבודה זה עושה לי טוב לדעת שיש לי ימים חופשיים כאלה שאני יכולה להתפנות גם לדברים אחרים גם אם זה אומר להתפנות לילדים שאיתי בחופש.
למדתי קצת לשחרר ולהינות עם הילדים ביחד לעומת מה שהיה קורה עד לא מזמן שהייתי נהנית ומרגישה שהצלחתי לבלות קצת רק אם זה היה בלי הילדים, אני אפילו מאוד נהנית לצאת איתם לגימבורי או דברים כאלה...זמן איכות שעושה טוב לכולם!

כפרע עליהם!
noamziko: (Default)
2014-09-29 03:26 am

הצליח להם

וואו, התכנית הזו של הצילו עם המפורסמים שמבשלים פשוט מצחיקה אותי, ואני על הרצפה כשאני צופה בה, חבל שזה רק פעם בשבוע  כי כבר הרבה זמן לא היתה תכנית כזו של מפורסמים כאלה טובים ומצחיקים עם הרבה טעויות מצחיקות כאלה במטבח. בקיצור, יצא להם מוצלח! לפחות מבחינתי..בעלי קצת פחות מתלהב אבל אני מכריחה אותו לשבת איתי לצפות התכנית...

ועכשיו אני רואה את הפרק שפיספסתי במוצאי שבת, זה מה שמעביר לי את הלילה:)
noamziko: (Default)
2014-08-04 02:50 pm

מצאתי את השילוב הנכון בשבילי, עכשיו מחפשת מוטיבציה

מצאתי את השילוב המושלם בין מחול להתעמלות, זה חוג חדש שנרשמתי אליו שמשלב בין סוג של מחול כזה, ריקוד רחוב והתעמלות.. זה ממש מושלם! אני הייתי בשיעור ניסיון בינתיים וממש ממש התלהבתי, בכלל שמעתי על זה הרבה ביקורות טובות מחברות שלי שכבר לקחו כמה שיעורים.. הבעיה אצלי שקשה לי להתמי דבכאלה דברים אם אין עם מי ללכת, אז אני מנסה לשכנע שתי שכנות שלי שיבואו איתי לפחות פעם בשבוע, בינתיים הצלחתי לשכנע אחת לבוא איתי לשיעור ניסיון ואני מקוה שהיא תאהב!

אמנם זה בנסיבות אינטרסנטיים אבל מאמינה שזה עוזר גם לה לרדת סוף סוף את החמש קילו שהיא מתלוננת עליו כל הזמן:)
noamziko: (Default)
2014-07-18 01:27 am

עוד צעד קדימה בהמלצת חברים

טוב, כנראה אני בפרץ שיתוף כרגע ואולי זה בגלל שמשעמם בשעות כאלה לשבת מול המחשב ולנסות להעביר את הזמן או יותר נכון את הלילה..
המחשבות וקריאת הכתבה הקודמת שפירסמתי על מצב הנדל"ן גרמה לי לחפש קצת יותר מידע בתחום בשביל שאולי נוכל סוף סוף להתקדם הלאה עם התוכניות, כבר בא לי לעצב מקום משלי ולדעת ששם אני הולכת להזדקן!

אני לא מבינה גדולה בתחום אבל המעט שאני מבינה וממה ששמעתי מחברים שנפגשנו איתם לפני כמה ימים החלטתי לחפש פרטים על ביטוח משכנתא דרך https://www.bankhapoalim.co.il/wps/portal/mashkanta/article?WCM_GLOBAL_CONTEXT=/wps/wcm/connect/mlib/mashkanta/home/sa_getmsknt/bitoachhamashcantahamatimlachem
אנחנו כבר עם חשבון שם אז אולי זה יהיה יותר נוח, ובעלה של חברה שלי המליץ לנו לעשות את זה כי הוא נפל דווקא במקום אחר שמציעים כביכול חבילות יותר אטרקטיביות ובסוף זה מתגלה כעבודה בעיניים. אני רק נזכרת בפרסומת של שלי יחימוביץ על העצלנות וזה לא עושה לי טוב, אבל אני יותר סומכת על חבר קרוב שאין לו איטרנס של כסף או אפשרות לקבל קמפיין יום אחד.

מקווה שנצליח להתקדם ולראות כבר בתים עוד החודש..לילה טוב ורגוע בכל הארץ!noamziko: (Default)
2014-07-18 01:21 am

נדל"ן ומלחמה

אני וקובי כמו כל זוג בשלב כזה של הנישואים פחות או יותר מתחילים לדבר על השתקעות ובית משלנו, אנחנו עוסקים בזה פה ושם ככבר כמה חודשים אבל לא העלנו את זה שלב אלא רק דיברנו על הנכונות לקנות וכל מידע מידע בנושא כמו מחירים, קרקע או קומות וכדו, מה שנקרא תיאום ציפיות..

נזכרתי בזה כי בדיוק ראיתי כתבה על הנושא בהקשר של מבצע צוק איתן, זה הקישור לכתבה http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000776948
בה אתם יכולים לקרוא על ההשפעה של המבצע על הנדל"ן באיזור תל אביב והמרכז, אני רק תוהה לעצמי אם אנשים מתחילים כבר לחשוב איך זה משפיע אז מה קורה בדרום?? שם הם מופצצים ברמות שאי אפשר לתאר אם אתה לא חווה את זה בעצמך ולא מספיק שהמצב הכלכלי בעיירות הפיתוח ובדרום בכלל לא מתקרב לתל אביב, מצב הנדל"ן שם בטוח חוטף מכה רצינית..חבל שאף אחד לא כותב על זה, זה מעניין מה המצב בתל אביב אני חייבת להגיד במיוחד למי שחושב כמונו לקנות שם אבל חשוב גם להזכיר את העורף שלנו ומצבם שם.


noamziko: (Default)
2014-07-18 01:14 am

שיתוף בשעת מלחמה

המלחמה הזו גרמה לי לשכוח לרגע מכל מה שקשור השיתוף ברשת, אני יותר עסוקה בשבועות האחרונים לשלב בין מלחמה לבין שגרה.. נקרעת בין ללכת לעבודה לבין להיות עם הילדים בבית ולדאוג שיכנסו למקלטים כשצריך, רק היום היו לנו שתי אזעקות וכאב לי שאני לא איתם באותו רגע, למזלי הם היו עם ההורים שלי אז הייתי רגועה הרבה יותר מאשר אם היו במעון או משהו כזה.

והחדשות האלה בכלל לא מועילות לי, אני כבר מרגישה את העומס הנפשי שהם גורמים לי..אז זהו חזרתי לשתף אתכם בהרגשות שלי ובחוסר שינה מהפחד שלא אשמע את האזעקה! לילות הם זמן מעולה לפרוק את כל מה שעובר עלי כל היום, חבל שנמנעתי מזה כבר חודש..לא נורא, לומדים מטעויות:)
הלוואי שהחיילים שלנו יחזרו בשלום לביתם כמה שיותר מהר ושאף אחד חף מפשע לא ייהרג, לא ילדים, לא מבוגרים ולא כל אחד שאין לו חלק בטרור שנוראי הזה.

אופטימיות זהירה ולילה שקט להעביר במחשב, מזל שיש חופש מחר